İÇ ANADOLU KARİYER FUARI (İKAF'22)

09 Şubat 2022

Sayın Üyemiz,

Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’ndan alınan yazıda, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinasyonunda, ERÜ ev sahipliğinde bölgemizdeki 12 paydaş Üniversitenin katılımları ile gerçekleşecek İç Anadolu Bölgesel Kariyer Fuarı’nın (İKAF'22) 16-17 Mart 2022 tarihlerinde Erciyes Kültür Merkezi (EKM)'de düzenleneceği belirtilmektedir.

Fuar kapsamında firma, kurum ve kuruluşlar stant açarak kendilerini tanıtma, iş ve staj başvurularını alma ve mülakat yapma imkanları elde edebileceği ifade edilmektedir.

Sponsor olan firmalar ise düzenleyecekleri söyleşiler, eğitimler, atölye çalışmaları ve örnek olay incelemeleri ile sektör öğrenci buluşmalarından da faydalanabileceklerdir.

Ayrıca Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi forslu İKAF'22 afişlerinde ana ve altın sponsor olan işletmelerin logoları yer alacak, bu sayede işletmeler önemli reklam yapma fırsatı da elde etmiş olacaklardır. Bunun yanı sıra sponsor olan bütün işletmeler standart katılımcılardan ayrıcalıklı haklara sahip olacaklardır.

Fuarla ilgili daha fazla  detayın ekte yer aldığı hususunu,

Bilgilerinize sunarız.

EK:İKAF’22 Broşörü için tıklayınız..

 

İlgili Dökümanlar

Döküman Adı Dökümanı Aç Dökümanı İndir

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler