ONLINE EXPORT AKADEMİ EĞİTİMİ

21 Ocak 2022

Sayın Üyemiz,

Kayseri Valiliği Ticaret İl Müdürlüğü’nden Odamıza intikal eden yazıda; kadın ve genç girişimcilerimize ihracat desteklerini daha iyi anlatabilmek, onların bu desteklerimizden daha fazla yararlanmalarını sağlayabilmek, ihracat destekleri anlamında yeni ihtiyaçlar ile kadın ve genç girişimcilerimizin rekabet avantajı sağlayabilecekleri sektörleri tespit etmek, bu sayede de uluslararası rekabetçiliklerini ve e-ihracattan aldıkları payı artırabilmek, bu amaçla eğitimler vermek misyonu ile "Kadın ve Genç Girişimciler İhracat Daire Başkanlığının" oluşturulduğu belirtilerek, UPS Hızlı Kargo Taşımacılığı A.Ş. (UPS) ile işbirliği içinde "Export Akademi - Kadın ve Genç Girişimci İhracatçı Yetiştirme Programı" oluşturulduğu bildirilmiştir.

Bu kapsamda, Türkiye çapında tüm KOBİ'lerimize yönelik olarak 26 Ocak 2022 Çarşamba günü saat 09:30'da Export Akademi Programının gerçekleştirileceği belirtilmiştir.

Söz konusu etkinlik için kayıt formu https://ups.zoom.us/webinar/register/WN_nnknul6-QdSlJ5INA4NLNA adresinde yer almaktadır.

Bilgilerinize sunarız,

Saygılarımızla,

İlgili Dökümanlar

Döküman Adı Dökümanı Aç Dökümanı İndir
Etkinlik Ajandası

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler
Üye Firmalarımız