M.O.W. 2021 MİLLİ KATILIM ORGANİZASYONU

04 Ağustos 2021

Sayın Üyemiz,

Küresel Fuar Acentesi’nden Odamıza intikal eden yazıda; 19-23 Eylül 2021 tarihleri arasında Badsalzuflen/Almanya'da düzenlenecek olan M.O.W. 2021 - Mobilya Fuarı'nın Türkiye Milli Katılım Organizasyonu, T.C. Ticaret Bakanlığından onay alınması ve yeterli başvuru olması durumunda, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nın iştirak şirketi olan Küresel Fuar Acentesi tarafından gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Geleneksel mobilyaların (oturma odası mobilyaları, döşemeli mobilyalar, yemek odaları, yatak odaları, vb.) yanı sıra yenilikçi tasarım ve trendlerin sergilendiği, mobilya üreticileri, mobilya distribütörleri ile sektördeki önemli alıcıların ziyaretçi portföyünü oluşturduğu M.O.W. Fuarı için yer kirası, stant konstrüksiyonu, sigortalama ve gümrükleme hizmetleri dahil olmak üzere sergilenecek ürünlerin nakliyesi (Bursa-fuar alanı-Bursa), genel tanıtım giderleri ve fuar alanında verilecek diğer hizmetleri kapsayan katılım bedeli 595 €/m2 olarak belirlendiği belirtilmiştir.

Söz konusu fuar, T.C. Ticaret Bakanlığının 2017/4 sayılı Yurt Dışında Gerçekleştirilen Fuar Katılımlarının Desteklenmesine ilişkin karar kapsamında Bakanlık tarafından belirlenecek bedel üzerinden 140.000 TL'ye kadar desteklenebileceği ifade edilmiştir.

Bu kapsamda, M.O.W. 2021-Mobilya Fuarı'na Küresel Fuar Acentesi organizasyonu dahilinde iştirak etmek isteyen firmalarımızın ekte yer alan "Katılım istek Formu”nu doldurmaları ve kaşeli-imzalı bir kopyasını dcoskun@kfa.com.tr ve/veya bzengin@kfa.com.tr adreslerine e-posta olarak göndermeleri gerektiği iletilmiştir.

Bilgilerinize sunarız,

Saygılarımızla,

İlgili Dökümanlar

Döküman Adı Dökümanı Aç Dökümanı İndir
Katılım istek Formu

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler