KAYSO’dan Başkan Çelik’e Teşekkür Ziyareti

20 Haziran 2019

Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Meclis Başkanlık Divanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'i ziyaret ederek yaptıkları çalışmalardan ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

 

Ziyarette açıklama yapan KAYSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Başkan Çelik’e şehre sağladığı katkılar ve sanayiciye verdiği destekler nedeniyle teşekkür ederek, “Sadece kentte yaşayanların değil Kayseri'ye dışarıdan gelenlerin de şehrimizle ilgili övgüleri takdire şayandır” dedi.

Başkan Çelik’in şehirdeki birçok sorunu çözdüğüne vurgu yapan Başkan Büyüksimitci,  "Çok hızlı bir şekilde başta ulaşım olmak üzere birçok probleme el attınız. Zaman zaman söylüyorum, sizin hızınız çok fazla ve takip etmekte zorlanıyoruz. Allah razı olsun. Sanayi ile ilgili de sizinle defalarca konuştuk. Sürekli daha iyi imkanlar sunacak araziler gösterdiniz. Eminim ki Kayseri bir ivme daha yakalayıp istediğimiz yerlere ulaşacak. Bu da başta siz olmak üzere yöneticilerimizin uyum kültürünü Kayseri'de çalıştırmasıyla oluyor. Bu uyum kültürünü devam ettirirsek çok daha güzel işler olacak" diye konuştu.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ise, kentteki sanayinin gelişmesi için ihtisas OSB'ler kurulması için çalışmalar yaptıklarını söyledi. Bir taraftan belediye çalışmalarını en iyi şekilde yaparken bir taraftan da şehrin ekonomisini büyütmekle ilgili projeler üzerinde çalıştıklarını ifade eden Başkan Çelik, "Sanayicilerimizin daha iyi üretim yapabilmeleri için mekan ve üretim teknikleri konusunda sizlerle beraber oluyoruz. Uyum kültürü içinde inşallah bundan sonra da beraber çalışırız. Şehrimizde yeni üretim alanları için çalışmalar yapıyoruz. 1,5-2 milyon metrekare yerler bulalım da ihtisas OSB'ler kuralım ve daha butik üretim alanları oluşturalım kaygısı içindeyiz" dedi.

 


12:30, 17.11.2018

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler