AKILLI KOBİ PLATFORMU

02 Haziran 2021

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan yazıda; İşini dijitale taşımak ve dijital dönüşümünü gerçekleştirmek isteyen KOBİ'lerin ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetlerin tek bir noktadan ulaşılabilir olmasını sağlamak ve bu konuda rehberlik ve eğitim hizmetleri sunmak amacıyla Birliğimiz ve Visa iş birliğinde Akıllı KOBİ platformu çalışmaları başlatılmıştır. 

Platform iki faz halinde faaliyete geçirilecek olup, ilk fazında teknoloji tedarikçilerinin KOBİ'lere yönelik ürün ve hizmetleri tespit edilerek sınıflandırılacak, ikinci fazında ise sınıflandırılan ürün ve hizmetler KOBİ'lerin erişimine açılacaktır. 6 Mayıs 2021 tarihinde platformun ilk fazı başlatılmıştır. Platforma ilişkin bilgi notu ve basın bülteni ekte sunulmaktadır.

Platformun web sitesine http://www.akillikobi.org.tr adresinden erişim sağlanabilmektedir. Platforma ilişkin duyurulara ayrıca akillikobiorgtr hesap adı ile Twitter, Facebook, Instagram ve Linkedin hesaplarından ulaşılabilmektedir.

Platformun ilk fazı için http://www.akillikobi.org.tr adresinde “Teknoloji Tedarikçisi Kayıt Formu” hazırlanmış olup, platformda yer almak isteyen teknoloji tedarikçilerinin 11 Haziran 2021 tarihine kadar formu eksiksiz doldurmaları gerektiği hususunu,

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ek 1: Akıllı KOBİ Platformu Bilgi Notu için tıklayınız..

Ek 2: TOBB ve VİSA’dan Akıllı KOBİ ile Dijitalleşme Seferberliği için tıklayınız..

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler