ONLINE EXPORT AKADEMİ PROGRAMI

22 Nisan 2021

Sayın Üyemiz,

Kayseri Valiliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; kadın ve genç girişimcilerimize ihracat desteklerini daha iyi anlatabilmek, onların bu desteklerimizden daha fazla yararlanmalarını sağlayabilmek, ihracat destekleri anlamında yeni ihtiyaçlar ile kadın ve genç girişimcilerimizin rekabet avantajı sağlayabilecekleri sektörleri tespit etmek, bu sayede de uluslararası rekabetçiliklerini ve e-ihracattan aldıkları payı artırabilmek, bu amaçla eğitimler vermek misyonu ile "Kadın ve Genç Girişimciler İhracat Daire Başkanlığının" oluşturulduğu belirtilmiştir.

Yazıda devamla, UPS Hızlı Kargo Taşımacılığı A.Ş. (UPS) ile işbirliği içinde "Export Akademi - Kadın ve Genç Girişimci İhracatçı Yetiştirme Programı" oluşturulduğu ve bu kapsamda, Türkiye çapında tüm KOBİ’lerimize yönelik olarak 29 Nisan 2021 tarihinde saat 09:30'da Export Akademi Programının gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Söz konusu etkinlik için kayıt formu https://ups.zoom.us/webinar/register/WN_r1tIgrOiRNS2HHHQFfWIew adresinde yer almaktadır.

Bilgilerinize sunarız,

Saygılarımızla,

İlgili Dökümanlar

Döküman Adı Dökümanı Aç Dökümanı İndir
Etkinlik Ajandası

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler