ÇİN LIN-GANG ÖZEL BÖLGESİ' NDE YATIRIM FIRSATLARI SEMİNERİ

11 Ocak 2021

Sayın Üyemiz,

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'ndan (DEİK) Odamıza intikal eden yazıda; DEİK/Türkiye-Çin İş Konseyi Başkanı Korhan Kurdoğlu'nun moderatörlüğünde, DEİK/Asya Pasifik İş Konseyleri Koordinatör Başkanı Sn. Murat Kolbaşı, DEİK Lojistik İş Konseyi Başkanı Sn. Turgut Erkeskin ve Türkiye-Çin İş Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi & İş Bankası Şhanghay Temsilcisi Sn. Doruk Keser'in katılımlarıyla 26 Ocak Salı günü 10.00-12.00 saatleri arasında “Çin Lin-gang Özel Bölgesi Yatırım Fırsatları Semineri” düzenleneceği bildirilmiştir.

Seminerde sunumların ardından, sektörlerinin önde gelen temsilcileri olan panelistlerin soru ve değerlendirmeleriyle Türk iş dünyası için bölgede sunulan fırsatların daha açık bir şekilde ortaya konmasının hedeflendiği belirtilmiştir.

Katılımcıların sorularını kayıt esnasında veya etkinlik süresince iletebilecekleri ifade edilirken seminer kapsamında Türkçe-İngilizce simultane tercüme hizmeti sağlanacağı ifade edilmiştir.

Bahse konu etkinlik hakkında detaylı bilgi ve kayıt formu https://zoom.us/webinar/register/WN_5BTMmvGMT-GMMjovBCbccg link adresinde yer almaktadır.

Bilgilerinize sunarız,

Saygılarımızla,

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler