KAYSO’dan İşletmelere Korana Ziyareti

10 Eylül 2020

Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Başkan Yardımcılarımız Abdullah Oğuzbaş ve Ahmet Gümüşcü, İçişleri Bakanlığı’nın genelgesi doğrultusunda Kayseri OSB’deki işletmelerimizi ziyaret ederek, koronavirüs tedbirlerini hatırlattı.

Başkan Yardımcımız Abdullah Oğuzbaş, İçişleri Bakanlığımızın genelgesi doğrultusunda, Kayseri Valimiz Sayım Şehmus Günaydın’ın koordinasyonunda tüm yurtta olduğu gibi bizde Kayseri Organize Sanayi Bölgelerimizdeki işletmelerimizi ziyaret ettik. Ziyaretlerimiz sırasında hem pandemi kurallarını hatırlattık, hem de sanayicimizin yanında olduğumuzu göstermek istedik” dedi.

Son zamanlarda artan vaka sayılarına dikkat çeken Oğuzbaş, “Bu tür denetimler bir nevi gereklilik haline geldi. Üretimin devamı ve çalışanlarımızın sağlığı açısından pandemi kurallarına azami ölçüde dikkat etmememiz büyük önem taşıyor. Sanayicilerimiz durumun farkında. Kurallara harfiyen uyduklarını gördük. Ben tedbiri elden bırakmadan üretime, istihdama ve ihracata devam eden tüm sanayicilerimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler