“Bu Başarı Hikayeleri Tesadüf Değil”

24 Temmuz 2020

Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Erciyes Anadolu Holding bünyesindeki İSO İlk 500’e giren şirketlerin tanıtım toplantısına katıldı. Başkan Büyüksimitci burada yaptığı konuşmada bu başarı hikayelerinin tesadüf olmadığını söyledi.

Erciyes Anadolu Holding çok büyük bir yapı olduğuna dikkat çeken Başkan Büyüksimitci, “İSO İlk 500’e giren 6 şirketimizde çok güzel rakamlara eriştiler.  Bu başarı hikayeleri kesinlikle tesadüf değil. Eğer fırsat verilirse bizim Türk insanın yapamayacağı bir şey yok. Ben bu sıralamaya giren altı şirketimizi de tebrik ediyorum” dedi.

Kayseri’den 15 firmanın İSO İlk 500 listesinde yer aldığını anımsatan Başkan Büyüksimitci, “İnşallah ikinci 500’de daha fazla firmamız yer alacak. Kayseri olarak büyük illeri saymazsak Anadolu’da Gaziantep’ten sonra ikinci iliz. Tüm Türkiye genelinde ise yedinci sıradayız. Geçen yılda yedinci sıradaydık. Ben bu vesile ile başta Erciyes Anadolu Holding bünyesinde yer alan firmalarımız olmak üzere, listede yer alan tüm firmalarımızı, yöneticisinden en alt kademedeki çalışanlarına kadar, ülkemiz ekonomisi, ihracatı ve istihdamına sağladıkları katkılardan dolayı tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler