23-26 MAYIS SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINDAN DİĞER NEDENLERLE MUAFİYET TALEBİ

Sayın Üyemiz,

 

T.C. İçişleri Bakanlığı’nın “Koronavirüs – Covid-19” hastalığına ilişkin olarak alınacak tedbirler hakkındaki genelgeleri kapsamında, İl/İlçe Hıfzıssıhha Kurulu tarafından İzin verilmesi şartı ile “Makarna, un, süt, et, balık üretimi gibi temel gıda maddelerinin üretiminin yapıldığı tesisler ve kâğıt, kolonya üretimi başta olmak üzere hijyen malzemeleri ile bu malzemelerin üretimi için ihtiyaç duyulacak hammaddelerin üretimi için ihtiyaç duyulacak hammaddelerin üretiminin yapıldığı tesislere,” muafiyet verilebileceği bildirilmiştir.
 

Yukarıda belirtilen söz konusu sektörlerde yer aldığını ve hafta sonu çalışmak zorunda olduğunu bildiren firmalarımıza muafiyet tanınması için T.C. Kayseri Valiliği’miz nezdinde firmalarımız adına talepte bulunulacaktır.

Bu talepte bulunmak için TC. Kayseri Valiliğine sunulmak üzere ekteki matbu dilekçenin pdf olarak taranarak 21.05.2020 saat 17:30’a kadar Odamız sicil mali işler birimi yerciyes@kayso.org.tr e-posta adresine mail olarak iletebileceğiniz hususunu,
 

Bilgilerinize sunarız,

İlgili Dökümanlar

Döküman Adı Dökümanı Aç Dökümanı İndir
Talep Formu

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler
Üye Firmalarımız