MHP Milletvekili Özdemir’den KAYSO’ya Ziyaret

13 Mayıs 2019

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci’ye nezaket ziyaretinde bulundu.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren KAYSO Başkanı Büyüksimitci, “Sayın vekilimizin ziyaretleri bizleri son derece mutlu etti. Kendisine Odamız çalışmaları ve Kayseri ekonomisi hakkında bilgiler vererek, şehrimiz ve sanayicilerimizin sorunları üzerinde görüş alış verişinde bulunduk. Kendilerinin bizleri TBMM’de en iyi şekilde temsil ettiğinden hiç şüphemiz yok. Ben sayın vekilimize bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi.

Başkan Büyüksimitci, kendilerini Ankara’da temsil eden tüm siyasilerle omuz omuza vererek Kayseri’yi her alanda bir üst lige taşıma gayretinde olacaklarını da söyledi.

Milletvekili İsmail Özdemir ise,  Kayseri’nin gelişimi ve kalkınması için şehrin tüm dinamikleri ile gereken çabayı göstereceklerini belirterek, Başkan Büyüksimitci’ye çalışmalarında başarılar diledi.

 


09:48, 31.01.2019

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler