WIN EURASIA 2020 FUARI

Sayın Üyemiz,

12-15 Mart 2020 tarihinde İstanbul'da gerçekleşecek WIN EURASIA Fuarına Kayseri Sanayi Odası, Üniversite Sanayi Araştırma İşbirliği Vakfı (ÜSAİV) ve Hannover Fairs Turkey işbirliğinde 70 kişilik işadamı heyeti ile günübirlik fuar ziyareti gerçekleştirilecektir.

WIN EURASIA fuarı bu yıl Metalworking EURASIA, SurfaceTechnology EURASIA, Welding EURASIA, IAMD EURASIA, Industrial Energy Systems EURASIA ve CeMAT EURASIA adındaki 6 farklı fuarın katılımcı ve ziyaretçilerini tek çatı altında buluşturacaktır.

Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi'nde düzenlenecek WIN EURASIA sac işlemeden metal şekillendirme teknolojilerine, otomasyon hizmetlerinden elektrik ve elektronik ekipmanlara, hidrolik ve pnömatik hizmetlerden tesis içi lojistiğe kadar geleceğin fabrikaları için ihtiyaç duyulan tüm eko-sistemi bir araya getirmektedir.

Heyetimiz 12 Mart 2020 Perşembe günü THY tarifeli seferi ile 05:35'te İstanbul'a hareket edecek ve aynı gün 21:55 uçuşu ile Kayseri'ye dönecektir. Heyetin ziyaret kapsamındaki uçak, fuar alanı transferi ve akşam yemeği Odamız, ÜSAİV ve Hannover Fairs Turkey'in sponsorluğunda karşılanmakta olup programa katılım ücretsizdir.

Günübirlik fuar ziyaretine katılım için ekte yer alan başvuru forumunun doldurularak en geç 30 Ocak 2020 Perşembe gününe kadar Odamızın 245 10 40 numaralı faksına veya  yyilmaz@kayso.org.tr adresine gönderilmesi hususunu,

Bilgilerinize sunarız,

Saygılarımızla,Başvuru Formu için lütfen tıklayınız...

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler
Üye Firmalarımız