Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler Seçimleri Yapıldı

11 Mayıs 2019

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Koordinasyonunda, Kayseri İl Kadın Girişimciler ve İl Genç Girişimciler İcra Komitesi Üyeliği seçimleri Kayseri Sanayi Odası’nda yapıldı.

 

Tek liste halinde gidilen seçimlerde Kadın Girişimciler ve İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyeleri belirlendi.

Yapılan seçimlerde İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Asil Üyeliğine; Zuhal Gözüküçük ve Sema Bağçovan seçilirken,  İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyeliğine; Serdar Özkaya, Ahmet Ezinç, Faruk Sarıalp, Mustafa Emrah Koç, Arda Aksoy ve Mehmet Akif İlgen seçildi.

İl Kadın Girişimciler Kurulu ve İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyelerinin kesinleşmesinin ardından, icra komitesi üyelerinin oyları ile İl Kadın Girişimciler Kurulu ve İl Genç Girişimciler Kurulu yeni başkanları seçilecek.

Seçimlerin ardından değerlendirmelerde bulunan Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, listeye giren komite üyelerini tebrik ederek başarılı bir çalışma dönemi diledi.

Başkan Büyüksimitci, 2007 yılında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği bünyesinde oluşturulan ve 81 ilde faaliyete geçen kurulların, Türkiye’de girişimciliği özendireceğini ve girişimcilik kültürünün gelişmesine öncülük edeceğini söyledi.

 


13:04, 28.02.2019
 

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler
Üye Firmalarımız