KM.0 FOREING TRADE TRAINING

 Odamız tarafından yürütülen KAYSO GLOBAL- Kayseri Sanayi Odası'nın Uluslararasılaşma Hizmetlerinin Geliştirilmesi Projesi kapsamında İspanyol ortağımız Zaragoza Ticaret ve Sanayi Odası ile yürütmekte olduğumuz çalışmalar çerçevesinde uluslararasılaşma alanındaki iki yeni hizmet transfer edilmiştir.

Transfer edilen hizmetlerden biri olan “Km.0-Adım Adım Uluslararasılaşma İşlemleri” dış ticaret işlemlerine başlayabilmek için gerekli ilk adımları öğrenmek isteyen firmalar veya ilk uluslararası ticari faaliyetlerini gerçekleştirecek ancak bu işlemler için yeterli tecrübe ve bilgi sahibi olmayan firmalarımıza yönelik tasarlanmış bir eğitim programıdır.

“Km.0” ihracat/ithalat prosedürleri ile ilgili teknik ve pratik bilgilerin yanı sıra dış ticaret işlemlerinde sürece dâhil olan maliyetler hakkında da bilgiler sunacak olan ortalama 2,5 saatlik ücretsiz bir eğitim programıdır.

Eğitimin yanı sıra her katılımcıya uluslararası ticarete başlamayı öngördüğü bir adet ürün için ilgili ülkeye yapacağı ihracatta kullanacağı gümrük işlemlerinden hazırlaması gereken evraklara; alınması gereken izin ve belgelerden dikkat edilmesi gereken hususlara kadar pratik bilgiler içeren “Pazara Erişim Raporu” sunulacaktır.

Km.0 programı hakkındaki detaylı bilgilere aşağıda yer alan tanıtım broşüründen ulaşılabilmektedir.

Km.0 eğitim programı her ay www.kaysoglobal.com web sitesinde ilan edilen tarih ve saatlerde Kayseri Sanayi Odası Hizmet Binasında gerçekleştirilmektedir. Her eğitim programı en fazla 15 katılımcı ile gerçekleştirilecek olup katılımcılar başvuru sırasına göre belirlenmektedir.  

Km.0 eğitim programına katılmak için www.kaysoglobal.com  web sitesinde yer alan başvuru formunun doldurulması yeterli olmaktadır . 

Başvurunuz akabinde eğitim programı ve hazırlanacak olan rapor hakkında detaylı bilgileri paylaşmak üzere Odamız uzmanları firma temsilciniz ile irtibata geçeceklerdir.

İlgili Dökümanlar

Döküman Adı Dökümanı Aç Dökümanı İndir
Tanıtım Broşürü

KAYSO AGENDA
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler