KAYSO Meslek Komitesi ve Meclis Üyeleri Seçimi Yapıldı

21 Haziran 2019

Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) meslek komitesi ve meclis üyeleri seçimleri yapıldı. Mevcut Başkan Mehmet Büyüksimitci’nin tek liste halinde katıldığı seçimlerde, 25 meslek grubundan 127 firma meslek komitesine, bu firmaların içinden 51 firmada meclis üyeliğine seçildi.

 

Seçim sonuçlarını değerlendiren KAYSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Güzel bir ortamda birlik beraberlik içerisinde bir seçim yaptıklarını belirterek, “Pazar günü Odamıza gelerek seçime katılan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Tek liste halinde olmasına rağmen sanayicilerimizi tek tek bilgilendirerek büyük emek harcayan meslek komitesi ve meclis üyelerimize de ayrıca teşekkür ediyorum. Bizim asıl hedefimiz Kayserimizin ve ülkemizin menfaatleri doğrultusunda, sanayimizi daha iyi konuma getirmektir. Bunu da meslek komitesi ve meclis üyelerimizle birlikte el ele vererek yapacağız. Biz sorumluluğumuzun farkındayız. Sanayicilerimizin güvenini boşa çıkartmamaya çalışacağız. Rabbim hayırlı hizmetler yapmayı hepimize nasip etsin, bizleri de mahcup etmesin” dedi.

6 Nisan Cuma günü seçim kurulunun nezaretinde, yönetim kurulu, disiplin kurulu ve TOBB delegelerini seçeceklerini açıklayan Başkan Büyüksimitci, daha sonrada meclis başkanı ve meclis divanını seçeceklerini belirterek, seçimlerin hayırlara vesile olmasını diledi.  

 


18:07, 01.04.2018

Paylaş

KAYSO AGENDA
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler