TOBB TSE KAL-DER
0 352 245 10 50 - info@kayso.org.tr
Kayseri Chamber Of Industry
Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Haberler » “Kayseri Tanıtım Grubu” Toplantısına Katıldık

“Kayseri Tanıtım Grubu” Toplantısına Katıldık

 Fotoğraf

Kayseri Sanayi Odası Meclis Başkanı Abidin Özkaya ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Kayseri Büyükşehir Belediye organizasyonunda gerçekleştirilen “Kayseri Tanıtım Grubu” toplantısına katıldı.

Kayseri Valisi Süleyman Kamçı başkanlığında Kadir Has Kültür Merkezinde gerçekleştirilen toplantıya, il protokolü ve STK temsilcileri katıldı.

Yaklaşık bir yıl önce Kayseri’nin ulusal ve uluslararası alanda tanıtılması anlamında başlatılan çalışmaların değerlendirildiği toplantıda, Kayseri’nin marka değerini ve ulusal ve uluslararası manada bilinirliğini arttıracak logo ve sloganlar kurula tanıtıldı. Şehrin tanıtımı için yapılan bu çalışmaların da en kısa zamanda Kayseri lansmanının, ulusal ve uluslararası lansmanının yapılacağı belirtildi.

Toplantı da ayrıca bu çalışmaların asıl amacının, Kayseri'yi tarihi, kültürü, doğal güzellikleri ve gastronomi turizmi gibi özellikleri ile bir cazibe merkezi haline getirmek olduğu belirtildi.

Toplantı, Finar Kurumsal Ajans Başkanı Baki Kara’nın yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında kurula yaptığı sunum ile sona erdi.


08:39, 17.08.2017

Haber Fotoğrafları


Tüm Haberler